World of Tattoo Conventions
 
Tattoo Convention Prague 2024

Tattoo Convention Prague 2024

17 - 19 May 2024

Small Sports Hall

Za Elektrárnou 170 00, 170 00 Praha 7-Bubeneč,

Czech Republic

Web Page | Facebook


NEJBAREVNĚJŠÍ AKCE ROKU už zná svůj termín na rok 2024!

International Tattoo Convention Prague 2024 se bude konat opět v Malé Sportovní Hale na Výstavišti a to v termínu 17. - 19.5.2024 (pátek - neděle)

Jako vždy na vás čeká nálož skvělého programu, spousta úžasných tatérů z celého světa, volba MIss Tattoo a těch nejlepších tatérů v mnoha kategoriích, dobré jídlo i pití a nekonečná divoká a barevná zábava!

REGISTRACE STUDIÍ: od 10.1.2024

CASTING MISS TATTOO: březen 2024

Chcete se stát sponzorem či partnerem akce? Neváhtej nám napsat na This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Máte nějakou show, kterou byste chtěli předvést na podiu a obohatit tak program o nové prvky? Anebo máte zájem o prodejní místo pro váš e-shop? Či máte food stránek / food truck? Napište nám také: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Small Sports Hall

Tattoo Convention Prague 2024

Tattoo Event Information
Event Date 17-05-2024
Event End Date 19-05-2024
Location Small Sports Hall
Categories Czech Republic, Europe Tattoo Conventions

Tattoo Event Location Map

Ticket Purchase for Tattoo Conventions

You can buy your ticket at the event (except for a few events). A lot of Tattoo Conventions sell the tickets in advance. Visit the official page of the Tattoo Convention to find further information of the ticket options. Buy tickets via the official websites of the Tattoo Convention!

Vendor and Artist Booths Registration for Tattoo Conventions

I you would like to participate at a Tattoo Convention as a Tattoo Artist or Vendor please contact the official page of the event (web site, facebook, instagram, etc). You will find the application form there along with the conditions of participations and prices. If you cannot find the application form please contact the organisers of the event via email. You can also visit the Tattoo Conventions social media sites (facebook, instagram, etc) for further information.

 

World Famous Tattoo InkDragonhawktattoos Toutouhome - Pension et Famille d'accueil pour Chiens