World of Tattoo Conventions
 
Wrocław Tattoo Show 2024

Wrocław Tattoo Show 2024

17 - 18 February 2024

Hala Stulecia

Wystawowa 1, 51-618 Wrocław,

Poland

Web Page | Facebook


Wrocław Tattoo Show to konwent, który odbywa się we Wrocławiu już po raz szósty! Skupia wokół siebie ponad 200-stu artystów, konkursy, koncerty i świetny vibe. Odwiedzający mogą wziąć udział w panelach dyskusyjnych, poznać znanych twórców i obejrzeć znakomitą wystawę amerykańskich aut zabytkowych, ponieważ wydarzeniem towarzyszącym jest Kustomhead. Przy zakupie jednego biletu, odwiedzający ma dostęp do dwóch impreza w Hali Stulecia!

6 EDYCJA Wrocław Tattoo Show:

- 200 artystów z całej Polski

- Konkurs na najlepsze tatuaże w 8 kategoriach

- Koncerty

- wystawcy z branży tattoo & piercing, artyści, graficy, producenci kosmetyków do pielęgnacji tatuaży

- dziaranie na bananie z Banana-Ink

- giełda płyt winylowych, pokazy mody vintage i Pin Up girls

- darmowe warsztaty dla odwiedzających

 

Kustomhead 2024

Miłośnicy klasycznych amerykańskich samochodów, motocykli i rowerów custom czyli całej kultury kustomowej będą mieć okazję zobaczyć najciekawsze egzemplarze na festiwalu Kustomhead, który odbędzie się w dniach 17-18 lutego w Hali Stulecia we Wrocławiu.

Wydarzenie to skupia się na prezentacji zabytkowych pojazdów i wystawców związanych z kustom kulture. Będzie można zobaczyć nie tylko samochody, motocykle i rowery custom, ale także prace artystów związanych z tą subkulturą oraz uczestniczyć w warsztatach i pokazach na żywo. W programie wydarzenia znajdzie się także giełda płyt winylowych, pokazy mody vintage i PinUp girls.

Sobotniego wieczoru wystąpią zespoły, które zapewnią publiczności dużą dawkę rock’n’rolla.

Kustomhead to wyjątkowa okazja dla miłośników motoryzacji i kultury kustomowej, aby zobaczyć najciekawsze egzemplarze z całej Europy oraz uczestniczyć w atrakcyjnych pokazach i warsztatach. Bilety są już dostępne w sprzedaży.

Imprezą współtowarzyszącą Kustomhead będzie VI edycja Wrocław Tattoo Show – dolnośląskie targi tatuażu i piercingu. To wydarzenie skupiające ponad 80 wystawców z branży tatuatorskiej. Bilet na Kustomhead upoważnia do wejścia na wydarzenie Wrocław Tattoo Show.

Hala Stulecia

Wrocław Tattoo Show 2024

Tattoo Event Information
Event Date 17-02-2024
Event End Date 18-02-2024
Location Hala Stulecia
Categories Poland, Europe Tattoo Conventions

Tattoo Event Location Map

 

Past Tattoo Conventions Poland

 

Wrocław Tattoo Show 2024
Poland
17-02-2024 - 18-02-2024

Ticket Purchase for Tattoo Conventions

You can buy your ticket at the event (except for a few events). A lot of Tattoo Conventions sell the tickets in advance. Visit the official page of the Tattoo Convention to find further information of the ticket options. Buy tickets via the official websites of the Tattoo Convention!

Vendor and Artist Booths Registration for Tattoo Conventions

I you would like to participate at a Tattoo Convention as a Tattoo Artist or Vendor please contact the official page of the event (web site, facebook, instagram, etc). You will find the application form there along with the conditions of participations and prices. If you cannot find the application form please contact the organisers of the event via email. You can also visit the Tattoo Conventions social media sites (facebook, instagram, etc) for further information.

 

World Famous Tattoo InkDragonhawktattoos Toutouhome - Pension et Famille d'accueil pour Chiens